Gratis

Manipulant Marfa

TRAIN TO PERFORM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Pregătirea necesară postului:
- studii generale;
- rezistență la efort fizic prelungit și o bună condiție fizică;
- reziliență psihică în situații de stres;
- atitudine orientată spre rezolvarea de probleme;
- atenție sporită la detalii și meticulozitate;
- abilități de operare cu diverse baze de date și fișe de produs;
- gestionare eficientă a timpului;
- abilități matematice;
- abilități de comunicare orală și scrisă;
- capacitate de a lucra în echipă;
- abilitatea de a lucra la înălțime, pe scară sau diferite platforme asigurate.

Descrierea jobului

Locație: Iași - Popricani
Program de lucru: Luni - Vineri, 2 schimburi (06:00 - 16:00) / (14:00 -22:00)

Responsabilități:
- pregătește comenzile conform facturilor;
- așează marfa în depozit în funcție de data expirării, respectând principiul FIFO (First In, First Out);
- menține curățenia zilnică în depozit;
- descarcă marfa de la furnizori, respectând indicațiile date de superiori;
- execută calitativ și la termen sarcinile de serviciu în vederea atingerii obiectivelor stabilite de conducerea companiei;
- respectă prevederile Regulamentului Intern, ale Contractului Colectiv de Muncă, Contractului Individual de Muncă, Normele de Protecție a Muncii și PSI;
- menține la standardele unei bune funcționări, aparatele și echipamentele din dotare;
- execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

Beneficii:
- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- asigurarea transportului;
- oferirea unei mese calde/zi;
- echipament de lucru.

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024