Gratis

Manipulant Marfa /Picker - Bolintin Deal

Maersk Romania
2 poziții

Candidatul Ideal

Maersk Romania recruteaza pentru noul sau depozit de la km23 A1 persoana care:

- are experienta in domeniul logistic/ depozite
- a mai utilizat anterior un scaner de marfa
- cunoaste fluxurile si modul operare intrari / iesiri marfa in WMS, receptie marfa, inventariere si gesitonare reclamatii;
- manifesta flexibilitate, spirit de echipa, responsabilitate, seriozitate, implicare si atitudine proactiva;
- are usurinta in a invata un nou sistem de operare gestiune stocuri si gestionare reclamatii;
- are disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi

Descrierea jobului

Pregateste comenzile alocate prin sistemul WMS deplasandu se cu liza electrica intre locatiile de culegere a articolelor componente.
Scaneaza locatiile ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de marfa pentru identificarea produselor si identifica produsele cu ajutorul scanerului

salariul lunar motivant pachet salarial 4000 lei net
*tichete de masa.
*traininguri de dezvoltare profesionala
* plan de dezvoltare a carierei si posibilitati de avansare pe criterii de performanta
* sporuri
* dezvoltarea profesionala intr o companie cu prestigiu.
*posibilitati de avansare.
* transport de asigurat de la metrou Pacii, Gorjului, Lujerului cat si din alte orase din zona pe o raza de 60km .

Maersk Romania SRL este parte a grupului AP Moller – Maersk, un conglomerat danez, avand activitati in numeroase sectoare, cu precadere in cel al energiei, transportului si logisticii.
Incepand cu 1996, Maersk este cel mai mare transportator maritim de containere din lume, un record greu de egalat. Compania are sediul in Copenhaga, Danemarca, cu subsidiare si birouri in peste 135 de tari din toata lumea si circa 108.000 angajati.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024