Gratis

MANICHIURIST/A

TRACON SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Experienta minima 1 an
Calificari esentiale, diploma recunoscuta de Ministerul Muncii
Constituie un avantaj absolvirea unui curs de masaj sau cosmetica
Dorinta de a se dezvolta profesional, de a invata si de a isi imbunatati cunostintele in mod constant
Vorbitor de limba engleza

Descrierea jobului

Manichiurist/a - Pedichiurist/a - activitatea se desfasoara in cadrul unui centru spa.
Efectuarea tratamentelor spa in limita pregatirii si a competentelor.
Recomandarea catre oaspeti a serviciilor, tratamentelor si produselor oferite de spa.
Oferirea de servicii intr-o maniera profesionista, in concordanta cu standardele, cu atentie la detalii si in in timpul alocat.
Asigurarea curateniei si pregatirea corespunzatoare a cabinetului conform standardelor si terapiilor.

Oferta:
Loc de munca permanent si intr-un mediu placut
Participare constanta la traininguri de specialitate
Salariu in functie de aptitudini si experienta
Oportunitate de dezvoltare profesionala
Transport asigurat din Constanta si Navodari
Bonuri de masa

MARINA REGIA RESIDENCE este un complex hotelier de 5 stele ce beneficiaza de o pozitie exceptionala in nordul statiunii Mamaia si de o intinsa plaja privata.

Complexul MARINA REGIA RESIDENCE cuprinde:

1.Hotel de 5* cu Bar&Club si centru SPA

2.Boutique Hotel de 4*

3.Vile de lux

4.Cort pe plaja pentru evenimente

5. Restaurante de 5* cu specific diferit

CONTACT:

MARINA REGIA RESIDENCE

Bdul Mamaia Nord Nr.77

905700, Mamaia Nord, Navodari

Constanta

Romania

Telefon: 0241 607 920

e-mail: office@marinaregia.com

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024