Gratis

Manager Resurse Umane

UPET S.A. Târgoviște

Candidatul Ideal

Cerințele generale ale postului:
  • Cunoașterea metodelor de căutare, selectare și motivarea a personalului
  • Cunoașterea legislației muncii
Cerințe față de candidat:
  • Capacitate excelentă de comunicare
  • Capacitate de autoorganizare și atenție la detalii
  • Capacitate de muncă într-un mediu de lucru dinamic și solicitant

Descrierea jobului

  • Recrutarea, selecția și integrarea personalului administrativ și din producție
  • Optimizarea sistemului de salarizare, compensații si beneficii
  • Elaborarea și implementarea standardelor de performantă
  • Implementarea programelor de dezvoltare profesională
  • Evaluare profesională periodică a personalului
  • Redactarea CIM și a deciziilor interne legate de personal

UPET este producător de instalații mobile de foraj și utilaj petrolier cu tradiție. Compania are sediul in centrul mun. Târgoviște si are 100 de angajați care, credem că sunt printre cei mai buni profesioniști din țară. Acum suntem la o etapă nouă de dezvoltare, avem un plan ambițios de dezvoltare si suntem in căutarea unor profesioniști dornici și capabili de realizări profesionale, care să se alăture echipei noastre extraordinare. Mai multe detalii despre companie găsiți la www.upet.com

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024