Gratis

Manager Restaurant

PARC MAMAIA SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim un candidat cu experienta în industria ospitalității, care sa aibă abilități excelente de comunicare, capabil să motiveze și sa creeze o echipa.
Managerul de Restaurant trebuie să aibă capacitatea de a îmbunătăți atât mediul de lucru actual cât și comunicarea cu clienții.
El trebuie sa fie un lider, să aibă competențe în managementul afacerilor, sa folosească pachetul Microsoft Office, sa facă zilnic rapoarte legate de intrarile și ieșirile de marfa și să fie orientat către satisfacerea nevoilor clienților.
Oferim salariu atractiv, decontarea transportului, cazare pentru cei din afara orasului Constanta, un mediu de lucru tânăr și frumos și posibilitate de promovare în cadrul companiei.

Descrierea jobului

Coordonati echipa din subordine si activitatea desfasurata de aceasta
Efectuati comenzile catre furnizori si gestinati stocurile de marfa
Intocmiti ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁programul angajatilor din subordine.
Atitudine pozitivă
Responsabil, gestionati bine situațiile dificile și vă păstrați calmul în momentele stresante
Realizati inventarele periodice
Efectuati rapoarte zilnice cu privire la cheltuieli si incasari
Sunteti proactiv si orientat catre satisfacerea permananenta a nevoilor clientilor

Suntem un hotel cu istorie si traditie pe litoralul romanesc. Amplasat chiar la intrarea in Statiunea Mamaia, hotelul Parc isi deschide portile in fiecare an la inceputul sezonului si isi asteapta oaspetii sa-si petreaca un sejur de neuitat pe malul mari. Restaurantul nostru a la carte de la parterul hotelului, ofera preparate culinare gourmet, atent selectionate de cei mai buni bucatari in domeniu. Echipa noastra este tanara si mereu in slujba clientului.
Restaurantul nostru este deschis tot timpul anului si pe langa preparatele culinare deosebite, ofera locuri de joaca, animatori si petreceri tematice familiilor cu copii.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024