Gratis

Manager Punct de Lucru

MUNTENIA TOP COFFEE SRL

Candidatul Ideal

Calificari:

Studii medii/ superioare
Experienta in vanzari
Permis de conducere categoria B

Abilitati:

Bune cunostinte operare PC: Microsoft Office
Abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de lucru cu cifrele si cunostinte financiare
Gandire analitica
Orientare spre rezultat
Cunostiintele financiare constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Responsabil de dezvoltarea business-ului din zona alocata, prin cresterea numarului de clienti activi a volumului de vanzare si a ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄profitabilitatii.
-Preluarea/predarea incasarilor zilnice
-Mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti
-Negociaza contracte cu clienții din zona alocată pentru a asigura o creștere profitabilă a portofoliului în conformitate cu obiectivele și procedurile atribuite;
-Evalueaza constant performata contractelor (vanzari, profitabilitate, etc) si gaseste solutii de remediere unde este cazul;

Beneficii:
-salariu motivant
-bonus pentru indeplinirea obiectivelor
-bonuri de masa
-prime de sarbatori
-masina de serviciu
-telefon de serviciu

SC Muntenia Top Coffee SRL activeaza in domeniul automatelor de bauturi calde/reci/produse food incepand cu anul 2012, avand un parteneriat cu SC Strauss Romania SRL.

Brandurile promovate de comapanie sunt exclusiv Doncafe,Amigo si Totti.

Aria noastra de acoperire este compusa din judetele Arges, Valcea, Dambovita, Olt, Dolj,Galati,Vrancea,Braila,Iasi

Pentru mai multe informatii despre noi va invitam sa ne vizitati pe site-ul www.munteniacoffee.ro.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024