Gratis

Manager Linie de Productie - Vopsitorie

thyssenkrupp Bilstein Sibiu

Candidatul Ideal

•Studii superioare tehnice in domeniul chimiei sau ingineriei mecanice;
•Experienta in domeniul managementului productiei;
•Cunostinte de chimie in domeniul industrial, in special in zona de vopsire;
•Cunostinte despre sistemele de productie;
•Cunostinte despre standardele de calitate specifice industriei auto (IATF 16949);
•Cunostinte cu privire la principiile si procesele implicate in planificare si executie (planificare strategica, alocarea resurselor, tehnici de leadership, metode de productie);
•Atitudine analitica, proactiva;
•Bune aptitudini de comunicare;
•Limba engleza sau germana – nivel avansat.

Descrierea jobului

•Coordoneaza activitatea de productie;
•Analizeaza planul de productie si se asigura ca obiectivele de productie sunt atinse la timp;
•Participa la optimizarea proceselor de productie;
•Lanseaza in productie noi proiecte;
•Participa la procesul de selectie a personalului;
•Evalueaza performantele angajatilor din subordine;
•Planifica toate resursele necesare pentru atingerea indicatorilor de productie.

thyssenkrupp Bilstein S.A. este o prestigioasa companie multinationala cu renume mondial. Marca Bilstein este de multi ani sinonima cu calitatea si performanta in domeniul amortizoarelor auto. De la echipe de competitii in sporturile cu motor, la firme specializate in tuning si pana la cei mai renumiti constructori de autovehicule, precum BMW, Ferrari, General Motors, Jaguar, Maserati, Mercedes, Porsche, Subaru, tehnologia si capacitatea de inovatie a Bilstein este folosita si apreciata pe toate meridianele globului.

www.bilstein.ro

See section above
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024