Gratis

Manager de Hotel & Restaurant - Radauti Suceava

Grupul de Firme Orient

Candidatul Ideal

Deschidem primul Hotel si Restaurant ROOF TOP din Radauti, cu o investitie totala de 1,2 milioane de EURO si suntem in cautarea unui Manager Hotel&Restaurant creativ, cu bune abilitati de comunicare, organizare si leadership.

Daca esti pasionat și dedicat industriei ospitalitatii te asteptam sa te alaturi echipei noastre, inca din faza de pre-opening.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în managementul hotelier sau în domeniul ospitalității;
  • Abilități excelente de comunicare și leadership;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele eficient;
  • Cunoștințe solide de operare a computerului și a sistemelor de rezervare;
  • Flexibilitatea de a lucra în weekend-uri sau sărbători, după cum este necesar.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Supervizarea operațiunilor zilnice ale hotelului și restaurantului;
  • Recrutarea, formarea, motivarea și gestionarea personalului;
  • Coordonarea activitatii personalului din subordine;
  • Controlarea si supravegherea activitatii tuturor departamentelor, in conformitate cu standardele solicitate;
  • Asigurarea unui serviciu de calitate clienților;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing și vânzări;
  • Menținerea standardelor de igienă și siguranță;
  • Respectarea obiectivelor financiare ale restaurantului.

Oferim un mediu de lucru dinamic și provocator, oportunități de creștere profesională și un pachet salarial competitiv. De asemenea, transportul este asigurat, in cazul persoanelor locate in judetele Suceava-Botosani.

Dacă sunteți pasionat de industria ospitalității și sunteți pregătit să vă asumați noi provocări, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Manager de Hotel si Restaurant.

Deschidem primul Hotel si Restaurant ROOF TOP din Radauti, cu o investitie totala de 1,2 milioane de EURO. Acesta este prevazut sub forma de Apart-Hotel si Restaurant la baza.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024