Gratis

Manager Calitate

easy route -fabrica de peste timisoara

Candidatul Ideal

- Absolvent de Studii Superioare Tehnice;
- Experienta anterioara in departamentul Calitate;
- Cunostinte ale standardelor de calitate ; HACCP, IFS, ASC, BRC, etc
- Competente: orientare catre rezultat, rezolvare de probleme; atentie la detalii;
- Analizarea datelor si propunerea proceselor de imbunatatire a calitatii;
- Gestioneaza nemultumirile si neconformitatile venite din partea clientului;
- Gestioneaza problemele interne conform procedurilor.

Descrierea jobului

- monitorizarea și verificarea respectării planului HACCP;
- participarea la audituri;
- controlarea stării de igienă a ariei de producție ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si a mijloacelor de transport;
- calcularea raportului zilnic de producție;
- reactualizarea zilnică a fișelor de produs (lot, dată expirare etc.);
- completarea zilnică a documentelor (Plan de igienizare, Fișă monitorizare temperaturi, Puncte critice de control, etc.);
- supravegherea și verificarea stării secției și coordonarea lucrărilor de curățare și igienizare a secției, utilajelor, ustensilelor;
- controlarea calității produselor în toate fazele de intrare / ieșire;
- controlarea calității modului de ambalare, depozitare și expediere a produsului finit, a materiei prime si a materialelor auxiliare;

BENEFICII:

- Pachet salarial: 4000 lei net;
- Apa/cafea la birou;
- Posibilitatea de a avansa/creste in cadrul companiei.

Fabrica de procesare a pestelui a fost modernizata recent la cele mai inalte standarde si urmeaza sa isi dezvolte un portofoliu larg de produse din peste (peste proaspat, congelat, afumat, marinat).
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024