Gratis

Magento backend developer

WEBIZON TECHNOLOGY S.R.L.

Candidatul Ideal

Te asteptam sa lucrezi alaturi de noi
- Bune cunoștințe de PHP și MySQL;
- Cunostinte Magento
- Experienta minim 1 an in Magento
- Spirit de lucru in echipa;
- Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- Capacitatea de a găsi soluții pentru compatibilitatea aplicațiilor web existente si rezolvarea bug-urilor de programare;
- Rezolvarea problemelor tehnice;
- Implementarea măsurilor de securitate web;
- Modificarea aplicațiilor web în funcție de brief;
- Realizarea de module noi
- Capacitatea de a găsi soluții pentru rezolvarea bug-urilor de programare;
- Colaborare cu colegii care se ocupa de Web Design, Campanii PPC, Campanii SEO;
- Integrari platforme externe

Webizon Technology este o agentie specializata pe solutii Ecommerce. Crestem neintrerupt si tintim mereu spre noi orizonturi si inaltimi, transformand ideile si afacerile clientilor nostri in branduri stabile.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024