Gratis

Lucrator in comert - restaurant

THERME BUCURESTI
10 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane inspirate si entuziaste, care sa ofere oaspetilor nostri o experienta gastronomica de neuitat, intr-o atmosfera relaxata si ambianta de paradis.

PROFILUL DUMNEAVOASTRĂ, AȘA NE ÎNCÂNTAȚI PE NOI:
• Aveti o personalitate deschisă, amabilă, de gazdă, care îi întâmpină pe oaspeți cu bucurie și amabilitate autentică.
• Vă caracterizează atenția pentru servicii de calitate și aveți capacitatea de înțelegere deosebită pentru nevoile celorlați.
• Rezolvați toate sarcinile ce vă revin în echipă, sunteți o persoană responsabilă, corectă, respectați termenele primite și contribuiți astfel la succesul economic al companiei.
• Disponibilitate pentru lucru in ture.
• Nu este necesara experienta anterioara.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ, AȘA ÎI ÎNCÂNTAȚI PE OASPEȚII NOȘTRI:

• Vă ocupați de oaspeții noștri cu multă atentie pentru detalii ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄și creați momente unice, intr-o ambianta magica.
• Asigurati necesarul de produse de gastronomie în cadrul restaurantului.
• Asistati si consiliati clientul, prezentandu-i acestuia produsele expuse spre servire, faceti recomandari.
• Aveți o atitudine pozitivă pe care o transmiteti oaspeților noștri, și în aceeași măsură către colegii de echipă.
• Gestionati bine situațiile dificile și sunteți capabil să vă păstrați calmul în momente de stres.

OFERTA NOASTRĂ, AȘA VĂ ÎNCÂNTĂM NOI PE DUMNEAVOASTRĂ:
Tu vei avea oportunitatea sa inspiri oamenii sa se simta bine, iar noi iti oferim un loc de munca unic si un pachet de beneficii atractiv:
- o echipa de profesionisti entuziasta;
- salarizare avantajoasa;
- programe de training;
- bonusuri in functie de realizari;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Therme este cel mai mare centru de wellness, relaxare si entertainment din Europa. Este locul în care natura si tehnologia se îmbina perfect pentru a aduce experiente exceptionale fiecarui vizitator. Inovatiile si designul unic sunt cele care ne recomanda: avem cel mai mare acoperis retractabil din lume, cea mai mare padure de palmieri din Europa.

Felul în care gândim se reflecta si în ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai înalte standarde de calitate zi de zi. Pentru tine, asta înseamna oportunitatea de a lucra alaturi de cei mai buni si de a creste rapid într-un mediu profesional unic. La Therme, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024