Gratis

Lucrator depozit magazin XXXLutz Militari

XXXLutz Mobilier SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

​Lucrator depozit magazin
  • Serios, onest, dispus la efort fizic moderat;
  • Atitudine pozitiva in relatiile de munca;
  • Organizat si responsabil;
  • Studii medii finalizate;
  • Dispus sa lucreze in weekend;
  • Persoană dinamică, perseverentă, cu spirit de iniţiativă;

Descrierea jobului

  • Recepţia, verificarea cantitativă şi calitativă a mărfurilor;
  • Depozitarea adecvată a mărfurilor si eliberarea articolelor către client;
  • Participarea la inventarele periodice;
  • Întreţinerea ordinii şi curăţeniei la locul de muncă.
Oferta:
  • Oportunitatea de a te alătura unei companii multinaţionale în expansiune;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă 30 lei;
  • Prime de sarbatori;
  • Abonament clinică medicală privată;
  • Transport asigurat de la statia de metrou Păcii la magazin şi retur;

Descrierea companiei

O companie internaţională de succes
Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională!

Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria.
Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.
În total grupul XXXLutz operează 320 de filiale. 25.700 de angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier. Lucrează la XXXLutz! XXXLutz oferă de peste 70 de ani locuri de muncă atractive și sigure cu oportunități excelente de promovare și câștig. Peste 25.000 de angajați se dezvoltă zilnic în cele mai variate domenii de activitate și departamente.​
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024