Gratis

Lucrator depozit / Incarcator-Descarcator (Depozit PPT)

Preturi Pentru Tine S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam Lucrator depozit/incarcator-descarcator / picker / manipulant marfa energic, priceput si dornic de o noua provocare profesionala, care sa se alature echipei PPT de la Depozitul logistic din comuna Maracineni-jud.Arges.

In acest rol veti lucra de luni pana vineri in intervalul orar 8.00 - 17.00, cu o ora pauza de masa, si veti efectua sarcini legate de incarcare/descarcare si activitati de picking cu scanerul a marfurilor care vor fi comercializate in toata reteaua de magazine PPT din tara.

Esti interesat? Ne poti suna direct la nr.de telefon: 0763.679.134 sau ne poti trimite aici datele tale de contact pentru a fi sunat.

Descrierea jobului

Ce oferim:

· Salariu fix si bonus lunar de prezenta;
· Tichete de masa;
· Zile de concediu suplimentare, in functie de vechimea in companie;
· Transport asigurat pe zona Pitesti - Maracineni - Mioveni - Mihaesti;
· Bonus de recomandare.

Profilul pe care il cautam:

· Persoana muncitoare, energica si atenta la detalii;
· Experienta pe un post similar intr-un depozit - reprezinta un avantaj;
· Atitudine cooperanta si usor adaptabila;
· Punctualitate, determinare si responsabilitate.

In cateva cuvinte, responsabilitatile acestui rol:

· Efectueaza activitati de incarcare si descarcare a marfurilor;
· Efectueaza activitati de picking cu scanerul;
· Pregateste marfa in vederea efectuarii livrarii;
· Participa la activitati de manipulare a marfurilor textile si de curatenie a locului de munca;
· Ofera suport la efectuarea inventarului in depozit.

Cu o experiență de 15 ani pe piață și o prezență în 2 țări, Prețuri Pentru Tine este cel mai mare retailer românesc de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru moda de zi cu zi. Cu peste 160 de magazine în România si Republica Moldova și peste 700 de angajați, PPT Prețuri Pentru Tine aduce în viața clienților produse vestimentare la prețuri accesibile, în magazine de proximitate în orașele mici și medii. Cifra de afaceri pentru 2022 este de aprox 31 mil. EUR, compania ajungând la peste 15 mil. produse vestimentare și de încălțăminte vândute în unitățile proprii.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024