Gratis

LUCRATOR DEPOZIT comuna 1 DECEMBRIE / judet ILFOV

Viva Toys S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de planificare, organizare si prioritizare a activitatii;
  • Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
  • Disciplina, rigurozitate, seriozitate, meticulozitate;
  • Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor;
  • Abilitatea de a asculta, adresa întrebări și intui nevoile colegilor;
  • Experienta nu este necesara.

Descrierea jobului

  • Colectarea produsele de pe rafturi conform comenzilor primite;
  • Pregatirea comenzilor (coletelor) in vederea livrarii acestora catre clienti;
  • Repartizarea si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂ordonarea corecta a produselor din depozit;
  • Etichetarea, colectarea si verificarea jucariilor;
  • Participarea la inventarul anual;
  • Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
  • Activitatea implica efort fizic;
  • Program de lucru full-time, de luni pana vineri, in intervalul 08:30-17:30..

Descrierea companiei

Importator si distribuitor de jucarii

In prezent compania isi desfasoara activitatea in Ilfov, 1 Decembrie.

Numar de telefon: 0740.050.716!

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024