Gratis

Lucrator comercial

YUMM CORPORATION S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

-Experienta nu este necesara, dar este apreciata.

Descrierea jobului

- de la preparare pana la servire
- atentie indreptata catre client
- pachet salariat(salariu fix + bonuri de masa)
- 50% reducere la produsele preferate

Yumm! - Life tastes good. Principala noastră promisiune de brand este un gust 100% original de pui nepicant, proaspăt gătit, în fiecare zi. Mușchiulețul de pui fraged, marinat zilnic cu condimentul nostru special Lemon Pepper, și alte peste 7 condimente speciale, învelit cu o crustă crocantă și aerată, gătit cu grijă, te așteaptă sub diverse combinații de produse, îmbinat cu sosurile noastre originale yumm! Nu ne-am oprit aici și am creat unica pizza cu cartofi și pui crocant, pe lângă cele peste 12 sortimente de pizza realizate în stilul yumm!
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024