Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Lucrator comercial

MOBILE STORE ONE S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Angajam lucrator comercial pentru un magazin de accesorii de telefon situat in zona centrala. Experienta in comert constituie un avantaj dar nu este o conditie. Program Luni-Vineri :10-18. Pachet Salarial minim 3000 lei(2500 lei parte fixa+comision din vanzari).

Descrierea jobului

Comercializarea produselor din magazin. ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀

Descrierea companiei

Compania activeza de peste 8 ani in domeniul vanzarii de accesorii GSM.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.