Gratis

Lucrator Comercial

SC STUDIOBLITZ SRL

Candidatul Ideal

1. Seriozitate si punctualitate;

2. Dexteritate si atentie la detalii;

Program de lucru este 09:00 - 18:00 cu 1 ora pauza de masa.

Sediul nostru se afla in Bucuresti, zona Podul Basarab.

Training asigurat de firma.

Va rugam sa ne contactati telefonic pentru stabilirea unui interviu.

Descrierea jobului

Ocupantul postului va impacheta fotografii in cadrul pachetelor foto si va personaliza diverse obiecte. Se va incheia contract de colaborare pe perioada proiectului.

Suntem o firma care face fotografii la gradinite si scoli. Cautam persoana responsabila care sa ocupe un post de lucrator comercial.

StudioBlitz ofera spre clientii sai preturi competitive si servicii de calitate premium

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024