Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

SC REMBKA SRL

Candidatul Ideal

Ce apreciem, căutăm și ne dorim de la noul coleg:

-să fie o fire dinamică și activă;
-să se priceapă la interacțiunea cu oamenii;
-sa aiba cunostinte de operare PC;
-persoană perspicace și empatică;
-orientat către client;
-să știe cum să primească un refuz cu zâmbetul pe buze;
-să gestioneze eficient timpul;
-prezență plăcută.

Descrierea jobului

Atributii:

-intâmpini clienții într-o manieră prietenoasă și relaxată, oferindu-le o experiență placută,
-promovezi imaginea și produsele comercializate în magazin,
-operezi pe casa de marcat,
-păstrezi standardele de visual merchandising conform criteriilor,
-receptionezi marfă și o pregătești pentru a fi expusă.

SC REMBKA SRL este o companie ce activeaza in domeniul comertului cu materiale de constructii, in partea de vest a Romaniei. Avem trei puncte de lucru: doua situate in Timisoara si unul in Caransebes. Ne-am dezvoltat mereu, am reinvestit in fiecare an pentru cresterea calitatii relatiei, atat cu clientii cat si cu angajatii nostri.

"Cu noi totul e simplu!" e sloganul nostru si incercam, ca prin ceea ce facem zi de zi, sa aratam ca aceste cuvinte ni se potrivesc.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024