Gratis

LUCRATOR COMERCIAL CU EXPERIENTA

CRISBAD INVEST 2021 S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Profilul tău

Studii medii
Disponibilitate pentru progam de lucru în ture
Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi
Experiență într-un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului

Pozitie Lucrator Comercial

Aprovizionezi corect și eficient rafturile
Realizezi controlul termenelor de valabilitate și respecți regulile de plasare a ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄mărfii la raft
Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului
Asiguri o servire amabilă la casele de marcat

Daca profilul tau se potriveste rolurilor disponibile din lumea Carrefour Express, vei fi contactat telefonic pentru a face parte din procesul nostru de selectie!
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024