Gratis

Lucrator Bistro - Fast Food

CHERHANA MIDIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne cautam o persoana cu atitudine pozitiva , pasionata de servirea clientilor si care are un spirit de echipa in tot ceea ce face , indiferent daca are sau nu experienta anterioara in domeniu , noi o vom instrui .

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :

♦ Deservirea clientilor : Asigurarea unei experiente excelente pentru clienti prin preluarea comenzilor si servirea prompta si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄prietenoasa , raspunzand la intrebari si oferind asistenta atunci cand este necesar ;
♦ Preluarea comenzilor din aplicatiile de livrare ( BOLT,GLOVO) si a celor telefonice , comunica personalului din bucatarie si la final impacheteaza pentru livrare ;
♦Verificarea avizelor de marfa/facturilor la primirea produselor ;
♦ Inchiderea de zi a casei de marcat ;
♦Mentinea curateniei : Contribuirea la mentinerea unui mediu curat si ordonat in Bistro , inclusiv curatenia meselor , a echipamentelor si a zonei de lucru din Bar ;

Descrierea companiei

Smokin`Pig
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024