Gratis

Logistics Specialist

ABOUT BLANK SRL

Candidatul Ideal

Pe cine cautam?
În calitate de Logistic Specialist, vei juca un rol în gestionarea flotei noastre de echipamente, asigurându-te de integritatea lor tehnică și pregătindu-le pentru evenimente. Vei fi responsabil pentru implementarea procedurilor interne specifice, pregătirea dispozitivelor pentru evenimente si monitorizarea stocului existent de dispozitive/brațări/carduri.

Această poziție full-time oferă oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică, orientată către rezultate, formată din colegi tineri și motivați, în cadrul unei atmosfere de lucru informale.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Asigură gestionarea proceselor legate de dispozitive, identificând proactiv domeniile care pot fi îmbunătățite și implementând procese eficiente pentru optimizarea utilizării activelor și eficacitatea costurilor.
  • Gestionează dispozitivele din depozit, inclusiv verificarea tehnică, actualizările de software, expedierea, curățarea, încărcarea și pregătirea pentru evenimente.
  • Menține înregistrări actualizate ale tuturor dispozitivelor și inventarului, inclusiv urmărirea mișcărilor, audituri regulate și actualizările bazei de date pentru o gestionare precisă a dispozitivelor.
  • Administrează inventarul de carduri și brățări, monitorizează nivelurile de stoc, plasează comenzi la furnizori și coordonează livrările pentru a satisface nevoile operaționale.
  • Colaborează cu departamentele interne pentru a îndeplini cererile legate de echipamente și pentru a oferi suport pentru operațiunile de birou.
  • Se ocupă de achiziționarea bunurilor consumabile, a dispozitivelor suplimentare, a accesoriilor și a altor materiale pentru birou, asigurând disponibilitatea și gestionarea stocurilor în timp util.
  • Supraveghează și documentează toate echipamentele de birou , inclusiv laptopuri, flota auto, telefoane, monitoare și alte active, asigurând organizarea și documentarea corectă.

  • Experiență anterioară în gestionarea de depozite sau într-un domeniu similar
  • Excelente abilități de organizare și multitasking
  • Capacitatea de a utiliza MS Excel sau Google Sheets
  • Permis de conducere (categoria B)
  • Comunicare foarte buna, orală și scrisă, în romana și engleză.
  • Atenție sporită la detalii
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu ritm alert
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă
  • Abilități eficiente de comunicare
  • Abilități de rezolvare a problemelor

Ce îți oferim?
  • Devino un membru valoros al startupului cu cea mai explozivă creștere în industria evenimentelor
  • Valorizăm diversitatea, creativitatea și inovația și primim cu căldură persoanele care împărtășesc pasiunea noastră pentru livrarea unui serviciu excepțional clienților noștri.
  • Oportunități pentru dezvoltare profesională și creștere în cadrul organizației
  • Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță
  • Orar flexibil, ne întâlnim la birou începând cu ora 10 dimineața
  • Experimentați liniștea care vine odată cu acoperirea asigurării private de sănătate (SanoPass)

Descrierea companiei

Cine suntem?
Oferim servicii complete de ticketing, access control si cashless payments pentru organizatorii de evenimente si locații. Cu o experiență extinsă de peste 500 de proiecte implementate cu succes și încrederea a peste 2000 de organizatori care au utilizat serviciile noastre de vânzare a biletelor, suntem liderii de piață în România.

Pe lângă România, activăm în alte 10 țări cu planuri ambițioase de a deveni lideri pe piața europeană.

🎯 Join the team!

Dacă ești pasionat de evenimente și de a lucra cu cele mai noi tehnologii pentru evenimente, atunci avem jobul perfect pentru tine. Cautam colegi care sa facă parte dintr-o echipă dinamică, orientată spre rezultate și ambițioasă, de colegi tineri și motivați, care sa participe la expansiunea locala si internațională a firmei.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024