Gratis

Logistic Specialist

IZNAK LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

Expeditor international de marfa Rutier

Ne dorim sa marim echipa din Bucuresti si suntem in cautarea viitorilor colegi.

Info profil:
Capacitate de munca in echipa, atentie acordata detaliilor, seriozitate, organizare, punctualitate;
Experienta in domeniu minim 18 luni;
Cunostinte nivel mediu limba engleza – scris si vorbit;
Operare PC +Microsoft Office, web searching,
Initiativa, Creativitate, Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Responsabilitati:

Identificarea si ofertarea solutiilor de transport rutier de marfa, personalizate solicitarilor clientilor companiei;
Negocierea tarifelor;
Urmarirea modului de executare al transportului si a serviciilor, verificarea documentelor de transport, urmarirea comenzilor executate pana la finalizare;
Prospectarea si prezentarea serviciilor oferite noilor clienti;
Colaborarea permanenta cu furnizorii si clientii in vederea gestionarii fluxului de marfuri;

Beneficii
- salariu fix
- posibilitate de avansare
- telefon de serviciu şi computer

Te asteptam!

FACTURARE si SECRETARIAT

RESPONSABILITATI:
- preluarea comenzilor si facturare;
-creşterea capacităţii liniei Turcia - România
- urmarirea si gestionarea soldurilor scadente ;
- arhivarea facturilor, a avizelor, contractelor;
- administrarea contractelor de transport;
- program 09.00-17.00

- Adresa birou Sector 6 Bulevardul Timisoara nr, 92.

CANDIDATUL IDEAL:
- bune abilitati de comunicare cu intreaga echipa;
- capacitate de organizare a programului de lucru;
- confidentialitate;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate;
- receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)
- cunostinte Microsoft Office.

Iznak Logistic este o companie de transport specializata in transporturi de grupaje si camioane intre Turcia - Romania
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024