Gratis

Livrator Glovo | Bringo | Tazz | Salariu peste 6000 de lei

BLACKBOXDELIVERY S.R.L.
100 poziții

Candidatul Ideal

Candidatii nu au nevoie de experienta in acest domeniu. Dorim seriozitate si o comunicare cat mai deschisa cu livratorii. Ideala este ca livratorul sa fie social si cumunicativ cu clientii, atent si rapid in livrarea comenzilor catre clienti.

Descrierea jobului

Jobul indiferent de platforma utilizata se bazeaza pe seriozitate, consecventa, si o cumincare buna cu clientii. Ca livrator in functie ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de platforma puteti ajunge cu un program de 8 ore la un salariu mediu pe luna atractiv de pana la peste 6000-8000 de lei. Responsabilitatea principala a livratorului este ca produsele sa fie livrate intacte si proaspete. Jobul este perfect pentru orice tip de persoana cu orice tip de program, acesta fiiind la alegere. In functie de oras oferim si masini sau bicilete electrice pentru livratori.

BlackBoxDelivery este o companie la inceput si oferim seriozitate, salariile la timp, rapoarte si indrumare. Compania activeaza in mai multe domenii de activitate precum imobiliare sau transporturi. Dorim sa oferim un produs de calitate si punem accentul foarte mult pe comunicare si intelegere.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024