Gratis

Librar

Targul Cartii
2 poziții

Candidatul Ideal

Unii supereroi poartă pelerină, alții poartă izmene. Unii au gadgeturi, alții au puteri ieșite din comun. Am auzit că și tu ai o superputere. Chiar dacă membrii Justice League, X-Man sau Avengers încă nu ți-au trimis invitație specială pentru a te alătura lor, îți trimitem noi!

Vrem să faci parte din echipa noastră pentru că:
  • ești un/o Logophile până în măduva oaselor și te mândrești cu asta;
  • recomanzi cărți asemenea unui doctor care prescrie rețete;
  • parfumul tău preferat este mirosul de tipar proaspăt;
  • lucrezi foarte bine pe cont propriu, însă te implici și în misiunile de echipă;
  • ești o persoană sociabilă, curioasă și mereu amabilă;
  • ai atenție distributivă și nu-ți scapă niciun detaliu.

Descrierea jobului

Ne bazăm pe tine că:
  • îi vei ajuta pe cititorii care ne calcă pragul să-și întâlnească lectura pereche sau, de ce nu, să descopere cărți la care nu s-ar fi gândit niciodată;
  • vei face recepția mărfii și vei ajuta fiecare carte să-și găsească locul la raft;
  • vei lucra cu casa de marcat;
  • vei fi tu însuți/însăți.

Înființat în 2012, TargulCartii.ro, librărie și anticariat electronic, pune la dispoziția cititorilor cărți din variate domenii de interes, publicate de numeroase edituri prestigioase din România.

Obiectivul TargulCartii.ro este de a promova arta și știinta prin intermediul multitudinii de carți noi și vechi oferite spre vânzare - pagini de beletristică, tehnică, enciclopedii, dicționare, critică și studii, carte pentru copii și altele.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024