Gratis

Laborant

OTELINOX S.A.

Candidatul Ideal

Cerinte specifice postului:

Absolvent studii medii tehnice: laborant incercari mecanice;
​Efectueaza teste de tractiune, duritate, indoire, ambutisare, anizotropie, rugozitate, reflectivitate; Inregistreaza, verifica si valideaza rezultatele;
Cunostiinte despre studiul materialelor;
Experienta in munca 3 ani;
Cunoştinte PC (nivel mediu);
Atenție distributiva, spirit de ordine și disciplina, dorinta de invatare, dorinta de munca receptivitate la solicitări profesionale, bune abilități de comunicare și relaționare interumana.
Program de lucru: in schimburi

Constituie avantaj:
experienta in laborator incercari mecanice acreditat – cunoasterea standerdelor de testare;
cunoştinte lb. engleza.

Descrierea jobului

Oportunităţi de training, dezvoltare carieră;
Tehnologii şi echipamente performante;
Pachet salarial motivant, cu multiple posibilităţi de bonificaţii. ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Din 1997, pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH - filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 99% din capital social al OTELINOX. Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 8 Iun. 2024