Gratis

Laborant constructii

SELINA
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta minim 2 ani in laborator constructii
Cunostinte operare PC;
Absolvent studii medii sau profesionale
Curs calificari in domeniu- laborant constructii (Cor 711104)
Persoana organizata, atitudine pozitiva, orientat catre rezultate si putere de munca
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate deplasari
Relocare in judetul Bihor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Prelevare probe din santier, pamant, balast, piatra sparta, beton de ciment, mixtura asfaltica
Verificari in Situ: grad de compactare, capacitate portanta
Efectuare teste de laborator pe agregate, pamant, betoane proaspete
Masurarea temperaturii la asternerea mixturilor asfaltice
Intocmirea formularelor de lucru pentru testele efectuate.
Beneficii:
Salariu motivant
Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
Oportunitati de formare si specializare profesionala;
Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică
Oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura in judetul Bihor.

Grupul nostru de Firme este unul din cei mai importanti competitori de pe piata constructiilor din vestul tarii.

Cu peste 1.000 de angajati si peste 400 de utilaje si echipamente, constituim o forta concurentiala puternica, capabila sa se mobilizeze rapid pentru realizarea unor lucrari de mare anvergura, de o calitate superioara, care ne certifica pozitia de lider.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024