Gratis

Key Account Representative

STERILECO SRL

Candidatul Ideal

  • Ai experienta comerciala in gestionarea solutiilor B2B
  • Ai studii superioare
  • Ai abilitati excelente de planificare, coordonare, organizare si prioritizare a activitatii
  • Ai capacitate analitica si respecti procedurile si aplicatiile de lucru
  • Esti dinamic, comunicativ, ai initiativa si esti orientat catre solutii si spre atingerea obiectivelor
  • Ai cunostinte bune de utilizare MS Office (Outlook, Word, PPT, Excel) si a altor aplicatii specifice, inclusiv sisteme ERP si instrumente de raportare
  • Ai disponibilitate pentru deplasari interne;
  • Ai permis de conducere categoria B;
  • Limba engleza - nivel avansat

Descrierea jobului

  • Vei prospecta permanent piata, vei sustine pozitionarea companiei si vei identifica noi oportunitati de afaceri;
  • Vei gestiona si dezvolta portofoliul de clienti existenti
  • Vei promova serviciile oferite, in functie de specificul fiecarei categorii de clienti;
  • Vei intocmi ofertele comerciale in limitele aprobate;
  • Vei urmari ofertele transmise catre clientii existenti si potentiali si vei negocia conditiile contractuale;
  • Vei analiza piata, concurenta si gradul de satisfactie a clientilor propunand actiuni specifice pentru a asigura cresterea cotei de piata
  • Vei construi si vei mentine parteneriate stabile atat intern (in cadrul grupului - colegi, angajati) cat si extern (clienti, autoritati, etc.)
  • Vei implementa contractele si vei urmari modul de executare a acestora;
  • Vei oferi suport si toate informatiile necesare colegilor din celelalte departemente
  • Vei opera ERP si te vei asigura de acuratetea datelor introduse;

Sterileco este una dintre cele mai importante companii din domeniul managementului deşeurilor periculoase generate de sectoarele: medical, farmaceutic, veterinar şi industrial. Cu investiţii de peste 35 milioane de euro în staţii regionale proprii de incinerare şi sterilizare a deşeurilor medicale, flotă proprie de transport autorizat şi o echipă de 300 de angajaţi, compania deţine experienţa, cunoştinţele şi resursele pentru a asigura un grad sporit de protecţie clienţilor săi, cu respect față de mediu și grijă pentru sănătatea oamenilor.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024