Gratis

Key Account Representative / Specialist Marketing

Krka

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
  • Experienta in domeniul farma
  • Experienta si rezultate in managementul clientilor
  • domiciliul in Baia Mare
  • diploma universitara,
  • cunostinte de limba engleza;
  • cunostinte solide computer;
  • capacitate de comunicare;
  • capacitate de a lucra în echipă;
  • capacitate analitica;
  • capacitate de a face fata unor sarcini simultane, flexibilitate;
  • permis auto;
Candidatii selectati :
  • promoveaza medicamentele KRKA profesionistilor din domeniul farmaceutic (farmacii)
  • organizeaza intalniri cu profesionistii din domeniul farmaceutic (farmacii)
  • stabilesc, dezvolta si mentin un parteneriat bun cu clientii din teritoriu.(farmacii)

Descrierea jobului

Daca doresti o munca interesanta, plina de provocari si dinamism, o atmosfera optimista si prietenoasa intr-o companie internationala, o dezvoltare profesionala si personala continua, inseamna ca esti persoana pe care Krka si-o doreste.

Descrierea companiei

Vino si tu alaturi de noi!
Suntem una dintre companiile farmaceutice de varf din Europa, producatoare de medicamente generice.
De mai bine de jumatate de secol strategiile noastre de succes ne-au ajutat sa ne atingem obiectivele si sa ne indeplinim misiunea.
Dezvoltarea deosebita si succesul companiei Krka in Romania se datoreaza unei echipe armonioase, motivata si eficienta, in care dorim sa cooptam colegi noi.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024