Gratis

Junior Product Specialist Gama Ceramice si Finisaje

Romstal

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari/achizitii reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Abilitati de negociere si comunicare;
- Abilitati inovative si creative;
- Capacitate de analiza, sinteza si adoptare a deciziilor cu promptitudine;
- Capacitate de a lucra in echipa, dar si individual;
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres.

Descrierea jobului

- Gestionarea relatiilor cu furnizorii de pe gama CERAMICE si FINISAJE;
- Actualizarea in sistemul informatic a tuturor datelor si informatiilor din contractele incheiate cu furnizorii;
- Colectarea informatiilor despre furnizorii existenti si potentiali, prin urmarirea actiunilor lor in cadrul pietei;
- Intocmirea de rapoarte si situatii zilnice;
- Se asigura ca pentru produsele noi, furnizorii livreaza documentele (certificate de calitate, certificate de origine, carti tehnice, etc) necesare vanzarii produselor; se asigura ca produsele contractate indeplinesc cerintele de calitate cerute prin legislatie.

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 57 de magazine, două centre logistice și peste 1.000 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job SMART pentru viitorul tău!
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 5 Mai 2024 Expiră 9 Mai 2024