Gratis

Junior Helpdesk Administrator (Stefanestii de Jos)

STARTECH TEAM
2 poziții

Candidatul Ideal

Acest rol este ideal pentru persoanele pasionate de tehnologie, cu cunoștințe de bază în IT și dornice să-și dezvolte abilitățile într-un mediu tehnologic avansat. Vei lucra într-o echipă mare, cu acces la diverse tehnologii și vei beneficia de îndrumare directă de la colegi cu experiență.

Asteptam aplicatia ta daca te regasesti:

Cunoștințe fundamentale de IT și o pasiune evidentă pentru tehnologie;
Capacitatea de a lucra eficient atât individual cât și în echipă;
Abilități excelente de comunicare;
O atitudine proactivă și o dorință de a învăța și de a se adapta la noi tehnologii.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Oferirea de suport tehnic utilizatorilor, atât remote cât și onsite, pentru probleme de conectivitate;
Asistență privind utilizarea aplicațiilor specifice postului;
Suport tehnic pentru imprimante și alte periferice;
Asistență pentru probleme legate de email și sisteme de videoconferință;
Pregătirea echipamentelor IT pentru utilizatorii noi și gestionarea echipamentelor pentru cei care părăsesc compania.

Descrierea companiei

Ce îți oferim:

Salariu net de 3200 RON;
Tichete de masă în valoare maximă de 40 RON/zi lucrătoare;
Oportunități de învățare și dezvoltare profesională într-un mediu IT avansat cu cursuri si certificari specializate in Networking, Cloud, Cybersecurity;
Locatii de timp AIRBNB pentru timpul liber;
Transport asigurat din mai multe rute spre locația de lucru;
Un mediu de lucru prietenos și suportiv.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024