Gratis

Instalator termice si sanitare, salariul de la 5000 Ron

sc Mainstal Construct srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Noi, Mainstal Construct ne marim echipa cu doi colegi pe pozitia de instalator termice si sanitare!
  • Cautam o persoana dinamica;
  • Serioasa și corectă;
  • Cu experienta de minimum 3 ani in domeniul instalatiilor tehnico-sanitare.

Apreciem oamenii cu initiativa , cu viziune si de calitate!

Descrierea jobului

Executia,reparatia instalatiilor sanitare si termice plus montajul diverselor obiecte sanitare , montaj centrale termice , montaj aere conditionate ,etc.

Beneficii:
  • Salariul incepand de la 4000 Ron în funcție de experienta dumneavoastra si eficacitatea de care dati dovada.
  • Tichete de masa;
  • Program: Luni- Vineri, 8:00 - 17:00;
  • Concediul anual acordat conform legii;
  • Asiguram unui mediu de lucru placut care incurajeaza cele mai bune rezultate;
  • Oferim si cerem seriozitate maxima.

Suntem o societate corecta si serioasa formata din echipe de instalatori si electricieni cu o experienta de peste 12 ani

​Deviza Mainstal Construct este: Profesionalism, Seriozitate, Calitate!e
  • Dam dovada de profesionalism si executam toate lucrarile – termice, electrice si sanitare – potrivit normativelor in vigoare.
  • Suntem seriosi pentru ca ne incadram in graficul de executie si pentru ca avem o politica transparenta a preturilor.
  • Suntem perfectionisti si oferim calitate inalta tuturor proiectelor in care ne angajam.
Publicat 6 Apr. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Mai 2024