Gratis

Inspector/ Referent Resurse Umane

BRIO GROUP

Descrierea jobului

Suntem in proces de selectie de personal pentru postul de Inspector/ Referent Resurse Umane.
Locatia: Piatra Neamț, strada Dumbravei, nr ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈5 (fosta fabrica Amicii, la 7 km de Piatra Neamt).

Ne dorim un coechipier care sa aiba urmatoarele calificari/ abilitati:
• Absolvirea unui curs de formare profesională în specialitatea „inspector / referent resurse umane” - condiție obligatorie;
• Experienta de minim 1 an pe postul de Inspector resurse umane -conditie obligatorie;
• Cunostinte de legislatia muncii;
• Abilitati de operare PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook);
• Abilitați foarte bune de comunicare, organizare si planificare (gestionarea timpului si fixarea prioritatiilor, capabil să respecte instrucțiuni și deadline-uri);
• Persoana responsabila, dinamica, proactiva;
• Integritate morală, etică profesională.

Cu ce ne vei ajuta:
  • Administrare și recrutare de personal;
  • Gestionarea dosarelor de personal;
  • Colaborarea cu serviciile externalizate de medicina muncii, SSM, PSI;
  • Centralizare informații necesare intocmirii statului de plată, respectiv pontaje, situatie zile de concediu; odihna, concediu medical, absente, bonusuri, tichete de masa, retineri din salariu;
  • Relații de colaborare cu toate departamentele din cadrul companiei.

Ce iti oferim:
  • Un mediu de lucru cooperant;
  • Experiente si provocari care te vor ajuta sa te dezvolti personal si profesional;
  • Investitii de timp si cunostinte din partea echipei in procesul tau de invatare;
  • Salariu motivant si tichete de masa.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra tanara si entuziasta, sa te dezvolti si sa cresti alaturi de noi, trimite CV ul la adresa recrutare@simigeriapetru.ro
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024