Gratis

Inginer

Fereastra Geco Srl
2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice finalizate sau student in an terminal;
- Word si excel - nivel mediu sau experimentat;
- Autocad - nivel mediu sau experimentat;
- Permis de conducere categoria B;
- Gandire analitica;
- Atentie la detalii
- Spirit de initiativa.

Descrierea jobului

Persoanele care ocupa acest post au urmatoarele responsabilitati principale:
- Studiaza proiectele companiei cu grad mediu si ridicat de dificultate, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄pentru a gasi solutia tehnica optima;
- Realizeaza ofertele tehnice si comerciale in conformitate cu cerintele proiectului si solutia agreata cu beneficiarul;
- Negociaza conditiile contractuale si intocmeste contractele;
- Comanda materiile prime necesare realizarii proiectului;
- Proiecteaza/adapteaza sistemele de ancorare ale peretilor cortina;
- Realizeaza documentatiile pentru productie si montaj;
- Ofera suport tehnic personalului din productie si montaj pe parcursul executarii lucrarilor;
- Verifica respectarea documentatiilor si tehnologiei de catre personalul din productie si montaj;
- Tine legatura cu clientii, furnizorii, subantreprenorii si colegii, pentru a asigura o desfasurare corecta si la termen a lucrarilor.

Beneficii:
- Formare profesionala;
- Salariu fix motivant;
- Prime si bonusuri
- Autoturism de serviciu,

Producator de tamplarie din aluminiu si pereti cortina, furnizor de tamplarie PVC, partitii din sticla securizata, sisteme exterioare de umbrire, usi sectionale rezidentiale si industriale.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 14 Mai 2024