Gratis

INGINER

ANDREM STRATEGY SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

-studii superioare de profil tehnic:(Energetica,Electronica,Automatica constituie avantaj)
- experienta de minim 3 ani in domeniul tehnic, proiectare instalatii electrice;
- foarte bune abilitati de planificare, comunicare si negociere;
- abilitati bine dezvoltate de coordonare a unei echipe, de organizare si planificare;
- deschidere, comunicare usoara;

Descrierea jobului

Respnsabilitati:
- coordonarea activitatii firmei pe partea tehnica: lucrari, proiecte, pregatirea licitatiilor, vanzari, semnare si negociere de contracte cu furnizorii sau noi clienti;
Beneficii:
- salariu atractiv;
- tichete de masa, masina, telefon si laptop;

Descrierea companiei

Societatea se ocupa cu:

- executarea si proiectarea de instalatii electrice interioare pentru constructii civile si industriale;
- proiectarea si exectuarea de linii electrice, aeriene sau subterane, cu tensiuni nominale de 0.4 KV -20KV si posturi de transformare cu tensiunea nominala superioara de cel mult 20KV;
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024