Gratis

INGINER TEHNOLOG IN INDUSTRIA ALIMENTARA

CARMANGERIA JUPÂNUL S.R.L.

Candidatul Ideal

- Experiență relevantă de cel puțin 3 ani într-o poziție similară (experiență in tehnologia prelucrării cărnii constituie un avantaj)
- studii superioare în domeniul industriei alimentare
- Persoană responsabilă, serioasă, perseverentă, cunoștințe medii de operare PC

Descrierea jobului

- Organizarea si coordonarea procesului de producție in vederea realizarii planului de productie stabilit
- supravegheaza procesul de productie si respectarea parametrilor de calitate
- raporteaza catre seful ierarhic superior stadiul realizarii programului de productie
- verificarea cantitativa si calitativa a produselor finite
- raspunde de respectarea si urmarirea trasabilitatii
- verifica aplicarea in productie a retetelor de fabricatie
- verificarea modului de stocare a materiilor prime si auxiliare
- verificarea respectarii standardelor de igiena si a termenelor de valabilitate a tuturor materiilor prime/produse finite
- asigura si raspunde de aplicarea normelor de securitatea si igiena a muncii

Suntem una din cele mai importante fabrici de procesare a cărnii din judetul Bistrita-Nasaud. Producem o gamă variată de carne și preparate din carne sub cunoscutul brand ''De la Jupanu". SItuata in municipiul Bistrita, fabrica de procesare Carmangeria Jupanul este una moderna, construită la cele mai înalte standarde europene. Detinem un lant de magazine si distributie proprie.
Publicat 12 Mai 2024 Reactualizat 26 Mai 2024 Expiră 11 Iun. 2024