Gratis

Inginer / Tehnician frigotehnist

Frigotehnica S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii tehnice finalizate cu diploma sau studii superioare finalizate cu diploma in specialitatea inginerie.
Cunostinte de lacatuserie si experienta in utilizarea sculelor de mana in montajul usilor industriale - constituie avantaj.
Abilitati de comunicare;
Persoana serioasa, dinamica, responsabila si organizata;
Atitudine pozitiva, orientare spre rezultat;
Capacitatea de a lucra eficient in echipa, de a respectarea termene;
Initiativa, perseverenta, simtul detaliului si operativitate;
Rezistenta la lucru in incinte cu temperaturi scazute;
Capacitate de operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet) - nivel mediu;
Permis de conducere categoria B - conditie obligatorie;
Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari interne (in tara).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Efectuеazа opеratiuni servicе, mеntenanta si montaj al usilor frigorifice si industriale, care sunt cu actionare manuala sau electrica, in depozite frigorifice si logistice;
Identifica solutii tehnice pentru remedierea avariilor constatate: defectiuni, inlocuire piese, etc.
Intocmeste procese verbale de constatare, remediere si punere in functiune a echipamentelor;
Asigura suport tehnic precum si functionarea in conditii bune a usilor frigorifice.

Pachet beneficii:
Pachet salarial motivant;
Tichete de masa;
Diurna;
Asigurare medicala.
Sistem de bonusuri si compensatii in conformitate cu prevederile interne;
Mediu de lucru plăcut intr-o echipa dinamica.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024