Inginer / Tehnician Depart. Tehnic Ofertare/Devize CONSTANTA

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice;
- Cunostinte tehnice in domeniul constructiilor;
- Cunostinte de utilizare a Sistemului Electronic de Achizitii Publice (SEAP/SICAP);
- Cunoastere soft-uri: MS Office, program devize - reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de planificare si analiza; relationare cu colegii, furnizorii, beneficiarii.

Descrierea jobului

- Intocmirea devizelor pentru lucrari;
- Intocmirea ofertelor tehnico-economice in baza proiectului si a documentatiei tehnice;
- Elaborare documente de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄calificare, oferta tehnica si financiara pentru licitatii impreuna cu persoanele implicate in procesul de ofertare ;
- Intocmire antemasuratori in functie de proiect si documentatia tehnica pentru lucrarile de constructie ;
- Mentinerea legaturii cu beneficiarii ;
- Studierea detaliilor de proiectare si a documentatiei tehnice necesare pentru lucrarile de constructie ;
- Urmarirea executiei lucrarilor din santier in vederea intocmirii situatiilor de plata si a documentelor necesare intocmirii cartii tehnice si orice alta documentatie cu caracter tehnic ;
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.