Gratis

INGINER SERVICE

Black Sea Suppliers SRL

Candidatul Ideal

INGINER SERVICE / INGINER INSTALATII
- studii superioare tehnice (specializare energetica / electronica/automatizari);
- aptitudini pentru domeniul tehnic;
- experienta min.2 ani in cadrul unui dep.service,tehnic, instalatii termice, climatizare;

Descrierea jobului

- service echipamente climatizare, ventilatie,
Beneficii
- se ofera salariu motivant, tichete masa, telefon, masina ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈

Companie direct importator al produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, autorizata ISCIR conform PTA 1 si PTC 9 , capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competitiv
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024