Gratis

Inginer proiectant structuri

S.C. VITAL PROIECT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- sa fie absolvent UTCB, Facultatea de constructii civile industriale si agricole;
- sa cunoasca filosofia de proiectare pentru calculul la actiuni seismice a constructiilor de beton armat;
- experienta anterioara in proiectarea constructiilor de beton armat constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Locul de munca oferit este pentru proiectarea structurilor din beton armat rezidentiale, comerciale si industriale.

Resposabilitati:

- sa foloseasca programe de calcul dedicate si sa intocmeasca schite si fisiere de calcul pentru elementele de beton armat;

si/sau

- sa deseneze planuri de cofraj si armare la nivel de detalii de executie;
- sa urmareasca implementarea corecta a proiectelor in santier.

Beneficii:

- salariu motivant in functie de nivelul de experienta si cunostinte;
- mediu de lucru placut in care poti sa inveti si sa te dezvolti ca inginer proiectant;
- bonuri de masa.

Birou de proiectare structuri de rezistenta din beton armat si metal pentru cladiri rezidentiale, comerciale si industriale.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024