Gratis

Inginer proiectant instalatii electrice

ELECTROPLUS SRL

Candidatul Ideal

Inginer proiectant instalatii electrice in Cluj-Napoca

- experienta minim 5 ani;
- studii universitare: facultate profil electrotehnic-electroenergetic
- cunostiinte program devize
- permis auto constituie avantaj;
- autorizatie ANRE constituie avantaj;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate;
- dorinta de imbunatatire constantă a nivelului profesional;
- spirit si abilitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmeste proiecte de instalatii electrice, proiecte tehnice, autorizatii de construire;
- respecta termenele de predare stabilite;
- se ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄asigura de coerenta documentelor si conformitatea acestora cu procedurile si instructiunile interne;
- releveu instalatii electrice;
- pregateste si pune in forma documente si/sau prezentari;
- comunica cu autoritatile locale;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- contract de munca norma intreaga, pe perioada nedeteminata;
- asigurare si pachet de servicii medicale private incluse;
- decontare transport;
- autoturism de serviciu, daca este cazul;
- un colectiv tanar si dinamic;

ELECTROPLUS SRL - este o companie cu capital integral privat care activeaza in sectorul energetic oferind servicii complete de proiectare si execuție pentru proiecte civile si industriale, fiind autoriztă ANRE tip A, A3, B, C1A, C2A, C1B, C2B, D1, E1, E2, F acreditată IGP si avand implementate sistemele de Management al Calitatii SR EN ISManagement al Mediului SR EN ISi Management al Sanatatii si Securitatii Ocupationale.

Firma a fost fondata in anul 2001 si a cunoscut o dezvoltare rapida si dinamică numarand in prezent peste 80 angajati.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024