Gratis

INGINER PRODUCTIE

S.C. BDM GRUP INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii superioare – Facultatea de Constructii sau Facultatea de Inginerie Mecanica/ Electro-Mecanica
  • Experienta in utilizarea programului Autocad
  • Cunostinte bune de utilizare a calculatorului (MS Office, emails, etc.)
  • Cunostinte de desen tehnic
  • Capacitate de a intelege procesele de productie
  • Competenta de limba engleza (capacitate de a purta o discutie in engleza si de scriere)
  • Abilitati de organizare si coordonare

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Planificarea si urmarirea activitatii de productie tamplarie termoizolanta
  • Raspunde de indeplinirea cerintelor de calitate, productivitate, utilizarea eficienta a capacitatilor de productie si a personalului
  • Vine cu propuneri de optimizare flux de productie
  • Vine cu propuneri de reducere a pierderilor de pe fluxul de productie
  • Asigură respectarea ordinii si disciplinei muncii de catre intreg personalul executant

Beneficii:
  • Salariu competitiv
  • Prime de Paste si Craciun
  • Bonusuri in functie de performante
  • Formare profesionala
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a contribui la proiecte de dezvoltare ale companiei
  • Posibilitatea de a lucra cu o echipă experimentată și de a învăța de la profesioniști din domeniu

Despre compania Helios: Helios este marca sub care BDM Grup Invest produce și comercializează ferestre și uși termoizolante de PVC și aluminiu încă din anul 2004. Activitatea de producție se desfășoară în Baia-Mare, intr-o locatie dotată cu utilaje de ultimă tehnologie, este complet automatizată și are o capacitate de producție de peste 400 de produse pe zi.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024