Gratis

Inginer ofertare

VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare de specialitate (constructii, instalatii)
  • Experienta minim 2 ani intocmire devize
  • Experienta in intocmirea devize ofertare licitati, lucrari de constructii si instalatii
  • Cunostinte operare PC - program de devize WINDEV

Descrierea jobului

  • Intocmire devize si situatii de lucrari
  • Antemasuratori
  • Intocmire devize si ofertare licitatii lucrari de constructii si instalatii
Beneficii:
  • ​masina de serviciu,
  • tichete de masa,
  • telefon de munca,
  • prime de Paste/ Craciun,
  • bonusuri in functie de performante.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024