Gratis

INGINER MENTENANTA JUNIOR

VIMERCATI EAST EUROPE

Candidatul Ideal

• Student al unei facultati cu profil tehnic, cu specializarea: Electronica, Mecanica, Electrotehnica, Mecatronica;
• Cunostinte bune de: desen tehnic, mecanica, electronica, automatizari;
• Cunoasterea limbii engleza/italiana nivel mediu- constituie avantaj
• Capacitatea de a lucra intr-o echipa de 5-10 tehnicieni;
• Bune capacitate de comunicare, prezentare, relationare;
• Bune abilitati de analiza.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
• Activitati de intretinere si reparatii masini;
• Asigura, impreuna cu echipa, functionarea masinilor, identifica si rezolva problemele tehnice ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈care apar in procesul de productie;
•Raspunde de folosirea completa a capacitatilor de productie, utilizarea cu randament maxim a utilajelor, masinilor si instalatiilor, prevenirea si eliminarea intreruperilor sau deficientelor in functionarea acestora;
• Participa direct la realizarea unor operatii complexe, lucrari de intretinere, reparatii, reglaje si manevre ale utilajelor, urmarirea aparaturii de masura si control, precum si a altor operatii care necesita inalta calificare si experienta, asigurandu-se prin aceasta folosirea intregii capacitati de munca a liniilor de productie;
• Participă la analiză şi rezolvă problemele tehnice cu operativitate şi eficienţă.
BENEFICII:
SALARIU MOTIVANT
OPORTUNITATI DE CARIERA
MEDIU DE LUCRU LA STANDARDE EUROPENE
TRAINING-URI DE SPECIALITATE PE PLAN INTERN/INTERNATIONAL

VIMERCATI EAST EUROPE SRL cu sediul in incinta Parcului Industrial Hit Park din Hemeius-Bacau, parte a grupului VIMERCATI, Milano, Italia este o companie romaneasca infiintata in decembrie 2007, care produce intrerupatoare, comutatoare, dispozitive electromecanice, electrice si electronice pentru industria auto.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024