Gratis

Inginer mecanic/tehnician service instalatii frigorifice

GEA Refrigeration Romania SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Absolvent universitate tehnica​, constituie un avantaj
• Abilitati mecanice, experienta in operarea/intretinerea instalatiilor frigorifice industriale, cunostinte instalatii electrice si automatizari industriale
• Dispus la perfectionare – participare la cursuri de instruire
• Bun organizator al activitatii pentru indeplinirea orarului stabilit
• Buna cunoastere a Limbii Engleze este un avantaj
• Abilitati de a lucra pe calculator
• Dispus la calatorii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Intretinere, service si asistenta tehnica echipamente frigorifice industriale cu amoniac
• Supervizare montaj si punere in functiune
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄• Mentine si dezvolta relatia comerciala cu baza de clienti
• Intocmeste liste de piese de schimb
• Documentatie – procese verbale, rapoarte, etc
Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala
• Angajament pe termen lung cu dezvoltare profesionala permanenta
• Autoturism, calculator, telefon si alte echipamente necesare desfasurarii activitatii
• Beneficii salariale motivante conform dezvoltarii profesionale.

GEA Refrigeration Romania activeaza cu success in domeniul instalatiilor frigorifice industriale, pe piata romaneasca si ale tarilor vecine, de peste 25 ani.
Suntem o companie dezvoltata si stabila, cu un palmares excelent oglindit in satisfactia clientilor nostri. Motivul principal il reprezinta atitudinea noastra de a nu accepta compromisuri in privinta calitatii serviciilor prestate. Unicul nostru scop este acela de a pastra clientii multumiti prin furnizarea de sisteme de frig industrial performante, fiabile si eficiente energetic.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024