Gratis

Inginer Instalatii Sanitare-Executie

YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Diplomă de studii superioare în domeniul ingineriei (de preferință inginerie mecanică, inginerie civilă sau inginerie instalații).
  • Experiență relevantă în coordonarea și executarea proiectelor de instalații sanitare, HVAC.
  • Cunoștințe solide în domeniul normelor și reglementărilor privind instalațiile sanitare.
  • Abilități excelente de comunicare și coordonare a echipei.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.
  • Cunoștințe solide de operare a software-urilor relevante pentru proiectare și planificare (AutoCAD, Revit, etc.) constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Planificarea și coordonarea executării proiectelor de instalații sanitare,HVAC, respectând termenele stabilite și bugetele alocate.
  • Supervizarea și gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄echipei de muncitori pentru a asigura implementarea corectă a proiectelor.
  • Asigurarea respectării normelor și reglementărilor în vigoare în domeniul instalațiilor sanitare.
  • Colaborarea strânsă cu arhitecții, inginerii structurii și alte echipe implicate în proiect pentru a asigura integritatea și eficiența sistemelor de instalații sanitare.
  • Evaluarea și selecția materialelor și echipamentelor necesare pentru proiecte, ținând cont de calitate, cost și disponibilitate.
  • Supravegherea și testarea instalărilor sanitare finalizate pentru a asigura funcționarea corectă și conformitatea cu specificațiile.

Beneficii:
  • Salariu competitiv
  • Mașină de serviciu
  • Laptop și telefon mobil furnizate

Oferim un pachet atractiv de beneficii pentru a vă asigura că aveți tot ceea ce aveți nevoie pentru a vă desfășura activitățile în mod eficient și pentru a vă menține conectat la echipă și la sarcinile de lucru.

La YOUR JOB valoarea constă în servicii de Selectie si Recrutare, Headhunting, Management de Personal profesionale, personalizate și de încredere pe care le oferim clienților și candidaților noștri.

Valorizăm profesionalismul și etica în fiecare interacțiune cu clienții noștri și candidații, asigurându-ne că procesele noastre de selecție sunt obiective și corecte.

Experiența noastră în headhunting și recrutare ne permite să construim echipe de elită pentru companii, aducând oameni talentați și dedicați în cadrul acestora. În plus, ne mândrim cu abilitatea noastră de a găsi candidați potriviți chiar și pentru poziții de top management, unde competiția este acerbă și cerințele sunt ridicate.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024