Gratis

Inginer industria alimentara / Inginer calitate

SC Oncos Transilvania SRL

Candidatul Ideal

ONCOS angajeaza Inginer in industria alimentara/ Inginer calitate la fabrica de mezeluri din com. Bontida, Jud.Cluj

Cerinte:
  • sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
  • Studii superioare de specialitate;
  • Experienta pe un post similar minim 1-2 ani.

Descrierea jobului

Atributii:
  • raspunde de desfasurarea permanenta a activitatii de CTC si a proceselor de inspectii conform documentelor adoptate in sistemul firmei;
  • urmareste si identifica permanent toate problemele de calitate si urmareste remedierea acestora;
  • participa la mentinerea si imbunatatirea permanenta a calitatii produselor realizate;
  • tine evidenta, gestioneaza documentele aferente controlului calitatii produselor;
  • monitorizeaza si controleaza toate procesele de productie in punctele critice de control;
  • coopereaza pentru imbunatatirea calitatii produselor;

Beneficii:
  • salar motivant;
  • masa calda;
  • masina serviciu;
  • plus alte bonusuri...
CV-urile se pot depune la adresa resurse.umane@oncos.ro.
Detalii la nr. 0728137407, 0720 600253,

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024