Gratis

Inginer in domeniul electric

BRIGHT TECHNOLOGY CONSULT SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana comunicativa, dinamica, cu spirit de echipa, cunostinte tehnice, bun organizator, proactiv.
un plus il constitue detinerea unui atestat ANRE.
De asemenea trebuie sa aiba cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), Autocad 2D/3D,

Descrierea jobului

Ofera consultanta, proiecteaza, oferteaza si coordoneaza activitatea de construire si de exploatare:
- a sistemelor de panouri fotovoltaice.
Ofera consultanta si oferteaza alte produse din portofoliul companiei.

Descrierea companiei

BRIGHT TECHNOLOGY CONSULT, pe scurt BTC

- 20 ani de experienta de proiectare in domeniul electric, proiecte de incalziri electrice in zone cu pericol de explozie

- cresterea interesului pentru energii verzi - dezvoltarea gamelor de produse pentru aceste energii

Au creat premisele pentru BTC de a intra in zona proiectelor legate de energii verzi.

BTC proiecteaza, instaleaza si pune in functiune sisteme fotovoltaice pentru producerea energiei electrice.

Proiectele noastre acopera zone rezidentiale si mai ales comerciale. Integram echipamente Huawei in proiecte variate pentru puteri intre 5 si peste 200Kw, pentru bransamente mono sau trifazice cu unul sau mai multe invertoare.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024