Gratis

Inginer Implementare Joasa Tensiune

ELECTROGRUP SA

Candidatul Ideal

  • Diploma de studii superioare in domeniul ingineriei energetice
  • Autorizatie ANRE II A si B
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 3 ani
  • Cunostinte solide in normative si standarde
  • Abilitati excelente de comunicare si colaborare in echipa
  • Atitudine proactiva, atentie la detalii si abilitati de rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Intocmeste proiecte de instalatii electrice si dimensionari de instalatii folosind AUTOCAD
  • Coordoneazea echipa din santier pentru lucrarile din ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄domeniul energetic
  • Obtine avizele si autorizatiile necesare inceperii, desfasurarii si finalizarii lucrarilor conform legislatiei
  • Studiaza proiectele tehnice pentru lucrarile electrice
  • Intocmeste si optimizeaza listele de materiale pentru lucrarile electrice
  • Executa lucrarile programate, de interventie , de mentenanta, de masurari si verificari electrice
  • Intocmeste situatiile de lucrari aferente proiectelor in derulare
  • Verifica si asigura executia lucrarilor in conditiile cerute de calitate, atat de catre echipele proprii, cat si de catre subcontractori
  • Verifica zilnic stadiul documentelor (dosarul lucrarii) si al lucrarilor repartizate

Beneficii
  • Salariu motivant
  • Sansa de a te dezvolta si de a lucra intr-un colectiv prietenos
  • Oportunitati de evolutie in cadrul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati, bonusuri de performanta)

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 27 ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activeaza in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power&Gas, Netcity, Direct One si Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica si de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1300 de angajati.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024