Gratis

Inginer horticol

SC Oncos Transilvania SRL

Candidatul Ideal

Inginer horticol in Cluj-Napoca

Cerinte:
  • este absolvent studii superioare in domeniu;
  • experienta minim 1 an intr-un post similar;
  • responsabilitate, integritate.

Descrierea jobului

Atributii:
  • mentinerea biodiversitatii, aplicarea tratamentelor in spatiile proprii (sere), gradina si pomi;
  • cresterea si ingrijirea plantelor, legumelor, arborilor, florilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂din cadrul serei si a gradinii proprii;
  • ingrijirea sezoniera a arborilor de la fermele firmei.
Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva in functie de experienta.
  • Mediu de lucru stabil
  • Ale beneficii care vor fi discutate la interviu

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024