Gratis

Inginer Electronist | Inginer de sistem

Obd Hub S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- sa fie absolvent / student al unei facultati tehnice (Electronica si tehnologia informatiei/ Automatica si Calculatoare / Robotica / etc. )
- sa cunoasca arhitectura unui PC / laptop
- cunoasterea la un nivel bun a limbii engleze (scris / vorbit)
- cunostinte temeinice in folosirea calculatorului ;
- abilitati dе comunicare, lucru in echipa si cu clientii, spirit dе initiativa.
- experienta anterioara in domeniul IT si electronica reprezinta un avantaj
- cunostinte tehnice foarte bune;
- profesionist, responsabil;
- deschis la abordari si perspective diferite;
- sociabil si comunicativ;
- detinerea unui permis de conducere categoria B este un avantaj;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
Raspunde de remedierea prompta a defectiunilor aparute la echipamente;
Respecta procedurile de mentenanta;
Respecta instructiunile de lucru prevazute in cartile tehnice ale echipamentelor;
Setare de functionare la parametrii corespunzatori a echipamentelor
Configurari hardware si software;
Suport tehnic clienti;

Descrierea companiei

Firma noastra activeaza in domeniul IT si automotive.

Oferim servicii de mentenanta IT, solutii complete de hardware si software.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024